Na letišti Pardubice se o vás postará sehraný tým

7.11.2018

Na letišti Pardubice se o vás postará sehraný tým

Chystáte se letět z Pardubic a rádi byste věděli, kdo se o vás stará?

Chystáte se letět z Pardubic a rádi byste věděli, kdo se stará o to, aby na letišti vše fungovalo tak, jak má? V následujícím článku se podíváme, kdo pomáhá tomu, abyste mohli odletět na svou dovolenou, pracovní cestu nebo na návštěvu za příbuznými.

Letiště Pardubice slouží cestujícím i vojákům

V první řadě je důležité rozlišit, že letiště Pardubice je rozděleno na dvě části – civilní a vojenskou. Civilní část provozuje společnost East Bohemian Airport, a.s., ve zkratce EBA. Vojenská sekce je zajišťována Armádou ČR. Pod tu spadají také další celky působící na letišti, a to Centrum leteckého výcviku (CLV) a LOM Praha, která cvičí piloty.

V Pardubicích na letišti dbáme na bezpečnost

Zaměstnanci, kteří se bezprostředně starají o vás, a se kterými se jakožto cestující či návštěvníci letiště setkáte, patří pod společnost EBA. Ovšem samozřejmě, zde potkáte příslušníky Policie ČR a Celní správy ČR. Vaši bezpečnost na letišti v Pardubicích zajišťuje security společnost M2C.

Pro zajímavost: V loňském roce 2017 jsme evidovali 32 kmenových zaměstnanců.

Kdo se o vás na letišti v Pardubicích postará?

Stejně jako každá jiná společnost, má i EBA svoji zaměstnaneckou strukturu. A tak i u nás najdete ředitele, manažery různých úseků, správce, techniky i oddělení úklidu. A ti všichni se starají o to, aby byl váš zážitek z návštěvy letiště Pardubice co nejpříjemnější, nejkomfortnější, a hlavně co nejbezpečnější.

Chci vědět víc

Mezi výhody letiště Pardubice patří osobní přístup i parkoviště zdarma

Letiště Pardubice rozhodně nepatří mezi ta největší, na kterých se prodíráte davem lidí. I proto je naší velkou výhodou příjemný osobní přístup, rychlé odbavení a výborné spojení nejen do centra Pardubic.

Obzvláště pokud jste z Východočeského kraje, oceníte, že nemusíte cestovat až do Prahy či Brna, a vaše přípravy na cestu budou zase o něco příjemnější, ušetříte čas i peníze. Bonusem pro naše cestující je uzavřené parkoviště s dostatečnou kapacitou, které je poskytováno zdarma.

Volná místa na letišti v Pardubicích

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám všechny vaše otázky zodpovíme. Pokud byste se i vy rádi stali zaměstnancem letiště Pardubice, na aktuální volná místa se můžete podívat zde.

Letiště Pardubice > O letišti > Média > Aktuality > O letišti > Na letišti Pardubice se o vás postará sehraný tým
Loading...

O letišti

Stránkování

<1 2
 
 
Loading...

O letišti

Stránkování

<1 2