Letiště Pardubice

Dovolená Hurghada 2022

délka letu z Pardubic do cílové destinace 4 h 40 min

Vítejte v letovisku Hurghada

Egypt poskytuje svým návštěvníkům skvělé zázemí a hotely, které jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou, nezapomenutelné zážitky s přáteli či společně strávený čas ve dvou.

Umístění hotelů je obvykle velmi blízko pláže a naprostá většina hotelových komplexů poskytuje svým hostům komfortní zázemí, kde naleznou tzv. vše na jednom místě. V rámci resortu
a nejbližšího okolí jsou návštěvníkům plně k dispozici fitness, wellness, vnitřní i venkovní bazény, obchody, rozmanité služby
a samozřejmě možnost rezervace pobytu v oblíbeném módu all inclusive.

Letovisko Hurghada – prosluněná dovolená na pobřeží Rudého moře

Hurghada je největší rekreační oblast a oblíbené letovisko Egyptské arabské republiky, které disponuje veškerým komfortem pro Váš nerušený pobyt, relaxaci a odpočinek. Vyhledávaná dovolenková destinace se nachází na pevnině Egypta a je zasazena mezi Rudé moře a pevninskou část, kde naleznete východní poušť a také egyptské hory.

Hurghada patří mezi vůbec nejnavštěvovanější a nejoblíbenější letoviska afrického kontinentu. Současně je také největším letoviskem, které nabízí rozsáhlou síť hotelových komplexů a je vyhledávaným místem pro své kulturní památky, podmořský svět, korálové útesy, krásné pláže, adrenalinové zážitky, bohatý noční život a teplé podnebí. Spolu s tím má Hurghada ideální polohu pro návštěvu nejznámějších egyptských památek této kolébky civilizace.

Svou dovolenou v oblíbeném letovisku tak můžete strávit na plážích lemovaných azurově modrým mořem nebo ji pojmout aktivněji a vydat se po stopách místní kultury. Pokud patříte mezi příznivce adrenalinových sportů či zážitkových výletů – Hurghada nabízí nepřeberné množství dovolenkových aktivit, ze kterých si vybere opravdu každý.

Zajímavost

Hurghada je destinací, kde si přívětivých teplot můžete užívat celoročně. Záleží jen na Vás, jakým teplotám dáváte přednost. Ať tak či tak – Egypt dává prostor všem, kteří občas rádi vymění chladnější teploty u nás za destinaci, kde zimní oblečení rozhodně není potřeba.

5 důvodů proč Hurghada?

Letovisko

Největší rekreační oblast Egypta, která disponuje veškerým komfortem.

Vše na jednom místě

Památky, podmořský svět, noční život, pláže a teplé podnebí.

Ubytování

Hotelové komplexy blízko pláže a kvalitní zázemí ubytovacích služeb.

Prostředí

Destinace je ideální pro dovolenou s přáteli, rodinou či jednotlivce.

Zážitky na míru

Nepřeberné množství dovolenkových aktivit a poznávacích výletů. Adrenalinové sporty.

Vyberte si svůj zájezd

Připravili jsme pro vás pestrou nabídku zájezdů.
od 13 120 Kč

Ať už last minute nebo first minute… Letiště Pardubice Vás do Hurghady odbaví bez zbytečného čekání – snadno a rychle.