facebook 
CS
Letíte poprvé?
Zde je návod!

Každý z nás jednou letěl poprvé, sami jsme si to prožili. Chceme vám tak pomoci, aby jste nemuseli být nervózní a užili si váš let naplno!

Připravili jsme pro vás návod, kde naleznete, jak se chovat od příjezdu až po samotný odlet!

Zjistěte, co vás čeká při prvním letu a nic už vás nepřekvapí!

content t2
Letíte poprvé?
Zde je návod!

Každý z nás jednou letěl poprvé, sami jsme si to prožili. Chceme vám tak pomoci, aby jste nemuseli být nervózní a užili si váš let naplno!

Připravili jsme pro vás návod, kde naleznete, jak se chovat od příjezdu až po samotný odlet!

Zjistěte, co vás čeká při prvním letu a nic už vás nepřekvapí!

EAST BOHEMIAN AIRPORT a.s.
Pražská 179
Popkovice
530 06 Pardubice

Tel.: +420 460 002 872
Fax: +420 460 002 870
E-mail: eba@airport-pardubice.cz 

Máte otázky?
Ptejte se!

Pokud se vám nechce volat nebo sepisovat
e-mail, máme pro vás připravené snadné řešení.

Vaše otázky, názory a připomínky nám můžete snadno odeslat pomocí formuláře, na který se probliknete z tlačítka níže. 

Odpovíme vám, jak jen to bude možné.

Rozhovor s majitelem cest. kanceláře Kovotour plus

1.3.2016

Přinášíme rozhovor s majitelem a jednatelem cestovní kanceláře Kovotour plus s.r.o. Jiřím Hájkem, nejen o pobytech v Černé Hoře a Albánii.

Rozhovor s majitelem cest. kanceláře Kovotour plus

Můžete nám stručně představit dovolenkové destinace z nabídky cestovní kanceláře Kovotour plus?

Cestovní kancelář Kovotour plus s.r.o. patří k největším evropským touroperátorům zejména pro destinace Černá Hora a Albánie. Součástí naší široké nabídky jsou však také i jiné, neméně vyhledávané, dovolenkové destinace jako Řecko a řecké ostrovy – Kréta, Korfu, Thassos, Chalkidiki nebo Turecko, Bulharsko, Chorvatsko, Severní Kypr a nově Malta, která patří spolu s Černou Horou a Albánií k největším hitům sezóny 2016. Jsme velmi rádi za velký zájem klientů o náš produkt a rovněž si vážím významných ocenění, především prestižního titulu Nejlepší cestovní kancelář v České republice v rámci soutěže Velká cena cestovního ruchu, kde pravidelně od roku 2010 obsazujeme přední příčky v kategorii cestovních kanceláří.

Proč právě Černá Hora a Albánie?

Jak jsem již mnohokrát řekl, Černá Hora je jako první láska – nevysvětlitelná a nezapomenutelná… Jaderské moře se stále těší u českých klientů velké oblibě a zejména Černá Hora je ideální charterovou destinací, jelikož je příliš daleko pro vlastní dopravu, avšak blízká pro dopravu leteckou. Černá Hora je vhodnou alternativou pro leteckou dovolenou u Jaderského moře za velmi příznivých cenových podmínek. Pro poskytnutí maximálního komfortu našim klientům již nabízíme v rámci České republiky 4 odletová místa, tj. Praha, Brno, Ostrava a Pardubice. Pro další období připravujeme nabídku nových odletových míst také z Bratislavy, Katowic a Bělehradu. V sezóně 2016 nabízíme opět také přímé letecké spojení z Prahy do albánské Tirany. V příštích letech předpokládáme nárůst zájmu klientů o Albánii stejně jako je tomu nyní v Černé Hoře. Věřím, že si Albánie své klienty, stejně jako mě, získá svou nespoutaností, panenskou přírodou a přátelskou atmosférou.

Když už byla zmíněna Černá Hora, v té má Vaše cestovní kancelář již řadu let velmi silnou pozici. Čím si to vysvětlujete?

Do Černé Hory jsem poprvé přijel v roce 1997 v době sankcí a v době složité ekonomické situace. Pokud však mohu popsat své pocity, jednalo se o lásku na první pohled. Za doby bývalého Československa cestovalo ročně do Černé Hory asi 50 tisíc turistů. S touto představou jsem začal navazovat první obchodní kontakty v Černé Hoře. Černá Hora si získala přízeň klientů díky nádherně průzračnému Jaderskému moři, dlouhým plážím a fascinujícím scenériím okolních hor. Pro klienty, kteří si vyberou pobyt v této zemi máme připravenou širokou škálu atraktivních fakultativních výletů za velmi příznivé ceny. Klienti tak mohou objevovat jak přírodní krásy Černé Hory, tak tradice a folklór místních obyvatel.

V Černé Hoře každoročně rozšiřujeme nabídku velmi žádaných klubových hotelů. S mimořádným zájmem se setkává především nabídka Dotovaných pobytů 50+, kde klienti oceňují zejména komplexní servis za příznivou cenu, přičemž klademe velký důraz na kvalitu a rozsah stravování. Samozřejmostí jsou rozšířené služby delegáta a ve vybraných destinacích přítomnost česky hovořícího lékaře. S každou příchozí sezónou připravujeme nové projekty s ohledem na přání a potřeby našich klientů.

Jako novinku pro sezónu 2016 jsme pro naše klienty připravili ve spolupráci s televizí Šlágr TV zcela mimořádnou a exkluzivní nabídku dotovaných pobytů 50+. Pro klienty „Šlágr dovolené“ je připraven bohatý program plný koncertů, tanečních večerů a vystoupení osobností a kapel známých právě z Šlágr TV. Velkou mediální kampaň se Šlágr TV jsme zahájili již v lednu tohoto roku a jsme velmi rádi, že se tyto pobyty už nyní těší velké oblibě a je o ně ze strany klientů mimořádný zájem.

Můžete nám přiblížit program v klubovém hotelu cestovní kanceláře Kovotour plus?

Atraktivní program klubových hotelů využívají především rodiny s dětmi. K největším lákadlům klubových hotelů patří nabídka animačních programů nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pro klienty jsou připraveny oblíbené taneční a hudební večery, pestré sportovní aktivity, a pro ty nejmenší jsou zajištěny celodenní zábavné programy pod taktovkou našich zkušených animátorů, včetně možnosti hlídání dětí, a to vše v českém jazyce a zcela zdarma. Osobně jsem velmi rád, rodiče využívají čím dál víc možností, které jim naše klubové hotely umožňují.

Můžete nám blíže představit stále žádanější Dotované pobyty 50+, které prezentujete v samostatném katalogu cestovní kanceláře Kovotour plus?

Nabídka Dotovaných pobytů 50+ si získala u našich klientů velkou oblibu a velký zájem, za což jsem samozřejmě velmi rád. Musím tímto poděkovat řadě našich dlouhodobých zahraničních partnerů, bez jejichž vstřícnosti a podpory bychom se jistě neobešli. K nejoblíbenějším destinacím patří tradičně Černá Hora spolu s Albánií, klienti však mohou vybírat z nabídky dotovaných pobytů také v Turecku, Bulharsku, Řecku, Severním Kypru a nově také na Maltě.

Nabízíte také tuzemské pobyty v Beskydech. Jak se slučuje nabídka zahraničních a tuzemských dovolených?

Přiznám se, že prostředí Beskyd mi učarovalo již dávno a dlouho jsem se zabýval myšlenkou klubového hotelu také v České republice. Prostředí Beskyd předčilo má očekávání. Právě v Čeladné jsem našel místo, které splňovalo všechny mé představy. Přenesli jsme koncept All Inclusive hotelu do tuzemska s důrazem na poskytnutí maximálního komfortu při zachování animačních a sportovních programů. Je pravdou, že tento koncept není v Česku příliš rozšířen a zájem klientů nám potvrzuje, že jsme se rozhodli správně. O náš hotel je, s ohledem na velmi příznivé ceny, skutečně mimořádný zájem a vřele doporučuji jeho návštěvu. Velmi populární je také unikátní wellness areál „Lesní lázně“, který našim klientům nabízí jedinečný zážitek v prostředí nádherné Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Součástí areálu jsou rovněž unikátní konopné lázně, které komplexně využívají přípravky a léčebné procedury spojené s využitím konopí.

Beskydy svou nádherou a krásou lákají naše klienty a mají rozhodně co nabídnout. Z kladných ohlasů našich klientů dnes vím, že záměr vybudovat komfortní hotelový komplex v Beskydech byl krok správným směrem a rád bych touto cestou pozval všechny klienty do Horského hotelu Čeladenka, který byl v r. 2014 v rámci soutěže Best of Realty oceněn titulem Nejlepší z realit v kategorii hotelových zařízení a který v roce 2015 obdržel v prestižní soutěži Czech Hotel Awards ocenění Hotel roku v Moravskoslezském kraji. Doporučuji navštívit stránky www.celadenka.cz, kde je možno vyhledat všechny potřebné informace.

Nejbližší odlet
LinkaDestinaceSpolečnostDatumČas pl.Čas sk.Stav
FR1495 Alicante RYANAIR 22.4.2019 10:15 PŘEDPOKLAD
všechny odlety
Nejbližší přílet
LinkaDestinaceSpolečnostDatumČas pl.Čas sk.Stav
FR1494 Alicante RYANAIR 22.4.2019 09:50 PŘEDPOKLAD
všechny přílety