facebook 
CS
Letíte poprvé?
Zde je návod!

Každý z nás jednou letěl poprvé, sami jsme si to prožili. Chceme vám tak pomoci, aby jste nemuseli být nervózní a užili si váš let naplno!

Připravili jsme pro vás návod, kde naleznete, jak se chovat od příjezdu až po samotný odlet!

Zjistěte, co vás čeká při prvním letu a nic už vás nepřekvapí!

content t2
Letíte poprvé?
Zde je návod!

Každý z nás jednou letěl poprvé, sami jsme si to prožili. Chceme vám tak pomoci, aby jste nemuseli být nervózní a užili si váš let naplno!

Připravili jsme pro vás návod, kde naleznete, jak se chovat od příjezdu až po samotný odlet!

Zjistěte, co vás čeká při prvním letu a nic už vás nepřekvapí!

EAST BOHEMIAN AIRPORT a.s.
Pražská 179
Popkovice
530 06 Pardubice

Tel.: +420 460 002 872
Fax: +420 460 002 870
E-mail: eba@airport-pardubice.cz 

Máte otázky?
Ptejte se!

Pokud se vám nechce volat nebo sepisovat
e-mail, máme pro vás připravené snadné řešení.

Vaše otázky, názory a připomínky nám můžete snadno odeslat pomocí formuláře, na který se probliknete z tlačítka níže. 

Odpovíme vám, jak jen to bude možné.

AirPorter

23.12.2015

Vážení přátelé, je mi velkou ctí, že Vám mohu představit náš historicky první newsletter. 

AirPorter

Rádi bychom Vás jeho prostřednictvím informovali o všech aktivitách, které se na letišti v Pardubicích dějí, a chceme je propojit s informacemi z celého regionu, s jehož rozvojem je naše letiště spojeno pupeční šňůrou.

Jak všichni víte, nastoupila jsem do společnosti East Bohemian Airport a.s. (EBA) 1. 9. 2015 po 22 úspěšných letech u českého národního dopravce. Moje první kroky vedly k nastartování všech leteckých i neleteckých aktivit, které s naší činností souvisejí a které naše společnost nutně potřebuje. Patří sem přeprava cestujících na pravidelných i charterových linkách, přeprava nákladu, všeobecné letectví v přiměřené výši a poměru parkovacích míst a stojánek na pravidelný provoz, zajištění provozu pro výcvikové lety a vytvoření podmínek záložního letiště, kde má naše letiště z hlediska vzdálenosti od Prahy a výborných klimatických podmínek přímo strategický význam a potenciál.

Vzhledem k současné mezinárodní situaci jsem se soustředila i na velice důležitou oblast „safety, security a quality“, což znamená neustálé zvyšování bezpečnosti a kvality našich služeb. Do budoucna tuto část vidím jako nejprogresivněji se rozvíjející. Mému hledáčku samozřejmě neunikla ani nákladová stránka společnosti, kterou jsem optimalizovala. Samozřejmě všechny procesy ještě nebyly dokončeny z důvodu časové náročnosti a nutnosti velice citlivého přístupu k řešení. Sem patří naše firemní kultura a nastavení etického kodexu společnosti.

Mým cílem je vytvořit efektivní, moderně fungující mezinárodní letiště, které bude vyhledáváno partnery z leteckého odvětví a které v rámci infrastruktury regionu poslouží k dalšímu rozvoji a přilákání dalších investorů do kraje. Jako velké plus vidím ideální spojení s Prahou jak rychlovlakem, tak i dálnicí. Pardubické letiště je zajímavou lokalitou pro řadu dopravců právě díky spojení do centra Prahy.

Pro dobré fungování a další rozvoj musíme ke všem technologiím a procesům přistupovat formou modulárního systému, který je nutné neustále doplňovat a rozšiřovat o nepostradatelné části a propojitelné programy. A tady je nutné uvést, že k zajištění mých cílů a vizí je přímo nezbytné zahájit výstavbu nového terminálu, který je vlastně zásadní podmínkou našeho dalšího rozvoje. Jsem přesvědčena o tom, že nynější současná odbavovací kapacita nás v takovém rozvoji limituje. Svými odslouženými lety a technologickou úrovní už nedosahuje podmínek moderního, nízkonákladového a neustále se rozvíjejícího mezinárodního letiště.

Máme k dispozici v přímé spolupráci s Armádou ČR vzletovou a přistávací dráhu s dostatečnou délkou, šířkou a únosností. Máme vhodný systém pojezdových drah, navigační techniku a ze strany EBA zabezpečenou techniku, která slouží k rychlému a kvalitnímu odbavení letadel. Co nám chybí? Moderní terminál, který dokáže v hlavních časech odbavit letadlo ze zóny Schengen i non Schengen za minimální časový úsek. A k tomu všemu směřujeme naše aktivity a jednání.

Je to cesta nelehká, ale naplňuje mě pozitivním pocitem, že dělám něco dobrého a přínosného pro region a lidi v něm žijící. Držte nám všichni palce, ať se naše společné dílo podaří. A proto nám všem přeji do Nového roku hodně štěstí, pracovních i osobních úspěchů, spokojenosti a pozitivních zpráv. A pak to nezbytné zdraví, lásku a pokoru, kterou by měl každý člověk v sobě nalézt a vždy si ji včas uvědomit, když dělá osobní nebo i pracovní zásadní rozhodnutí, které mění životy nás všech.

Děkuji vám všem za podporu, porozumění a přeji krásné a klidné vánoční svátky.

Vaše Hana Šmejkalová

Nejbližší odlet
LinkaDestinaceSpolečnostDatumČas pl.Čas sk.Stav
FR1495 Alicante RYANAIR 22.4.2019 10:15 PŘEDPOKLAD
všechny odlety
Nejbližší přílet
LinkaDestinaceSpolečnostDatumČas pl.Čas sk.Stav
FR1494 Alicante RYANAIR 22.4.2019 09:50 PŘEDPOKLAD
všechny přílety